Руслан Колєсніков

Руслан Колєсніков запропронував підтримати петицію

Підпишіть петицію про досудове розслідування ГПУ офшорів влади

Рік Генпрокуратура України та НАБУ відмовлялися розпочинати досудове розслідування щодо виведення провладними чиновниками грошей із України через офшори. Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко неодноразово звертався з цією вимогою та передавав усі необхідні для цього документальні докази.

Аби натиснути на відповідні правоохоронні органи, Валентин Наливайченко звернувся до суду. Печерський районний суд міста Києва виніс ухвалу, в якій зобов’язав ГПУ зареєструвати заяву Наливайченка і внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення щодо причетності високопоставлених представників влади до бізнес-діяльності, зокрема використання ними для цього офшорів.

Кожен офшорник має понести покарання за те, що обкрадає український народ. Вони мають повернути країні все, що тут награбували. Влада цьому супротивиться, але є люди, які готові боротися за справедливість. Давайте разом змусимо ГПУ працювати не на чиновників, а для людей!

 

Підтримуючи дану петицію , я надаю згоду на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Законів України «Про захист персональних даних» та «Про звернення громадян»).

Адміністрація сайта
0