У Попасній завершив роботу черговий "медичний десант" ПДМШ

Автор: Сергій Бабенко

З четверга до суботи в Попасній працював черговий "медичний десант" Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова. Приїзд 8-ми лікарів-добровольців з Києва до міста на Луганщині для надання медично-консультативної допомоги ПДМШ організував разом з благодійним фондом "Громадська Ініціатива".

До команди увійшли 4-ри лікарі "Науково-практичного центру профілактичної та клінічної медицини" Державного управління справами – ревматолог, кардіолог, анестезіолог і судинний хірург, ортопед-травматолог з Київської міської дитячої клінічної лікарні № 1, доцент кафедри акушерства і гінекології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця та отоларинголог із Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит".

Як написав для "Медпросвіти" віце-президент та медичний директор ПДМШ Дмитро Вернигор, "тут [у Попасній] нас уже знають, нам довіряють, і, що важливо, до наших докторів прагнуть потрапити люди, бо ми забезпечуємо високий професіоналізм лікарської допомоги. Ми чудово розуміємо, що такими "наїздами" не вирішимо всіх проблем, але намагаємося у стислі строки забезпечити людям можливість отримати консультацію необхідних спеціалістів. Їх тут немає – та й не може бути на районному рівні".