У підкомітеті ВР розглядатимуть корупційні ризики держуправління в сфері інтелектуальної власності, - нардеп

Автор: Сергій Бабенко

17 липня, у понеділок о 14:15 відбудеться засідання підкомітету з питань взаємодії з громадянським суспільством комітету Верхової Ради України з питань запобігання та протидії корупції, на якому будуть розглянуті  поточні корупційні ризики державного управління в сфері інтелектуальної власності (ІВ). Про це повідомляє народний депутат Ігор Луценко.

Сфера ІВ завжди відрізнялася непрозорістю та високим ступенем монополізації впливу на ключові процеси – що, природно, тягне за собою ризик корупції, йдеться у запрошенні нардепа для журналістів.

У зв’язку з цим заплановано обговорення стану реформування державних інституцій в сфері ІВ в Україні, внесення змін до законодавства щодо вирішення проблем “патентного тролінгу”, визначення правового режиму вичерпання прав на об’єкти інтелектуальної власності, діяльності організацій колективного управління авторськими та суміжними правами, сплати роялті користувачами, повідомляє Ігор Луценко.

Засідання відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Садова За, каб. 330. Вхід для представників ЗМІ за картками акредитації.