Терор проти активістів

Автор: Сергій Бабенко

Останнім часом сталося декілька зухвалих актів агресії щодо активістів та депутатів міськради, які захищають громадський інтерес у столиці. Відомого активіста, юриста Олександра Дядюка побито, спалено машини екс-депутатам Київради Олені Терещенко та Валерії Кустовій, надходили погрози депутату КМР Ользі Балицькій, намагаються залякати редакторку сайту «LB.ua» Соню Кошкіну та активістку Юлію Нікітіну.

"Чи здатна держава їх захистити? Які результати розслідування цих резонансних злочинів Національною поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури?" - задається питанням народний депутат Ігор Луценко.

Саме він у вівторок, 6 березня об 11-00 запрошує журналістів та активістів на спільне засідання підкомітету з питань взаємодії з громадськістю Комітету з питань запобігання та протидії корупції та міжфракційного об'єднання «За Київ» на тему: «Напади на представників громадськості. Як поліція захищає активістів?» (м. Київ, вул. Садова 3а, кімната №330).

"Засідання присвячено негативній динаміці у розслідуванні злочинів, скоєних проти громадських активістів, які протестують проти незаконних забудов. Для представників ЗМІ - з питань акредитації звертайтеся до Ганни Нароніної до 16:00 понеділка, 5 березня", - інформує нардеп.

Для довідки. Порядок денний:

1. Заслуховування стану найрезонансніших кримінальних проваджень (Дядюк, Терещенко, Кустова, Балицька/Кошкіна/Нікітіна, Макарова тощо). Доповідачі: представник Нацполіції, представник Прокуратури м. Києва.
2. Співдоповіді від представників громадськості.
3. Запитання від народних депутатів, членів Підкомітету та МФО «За Київ».
4. Обговорення та прийняття рішення Підкомітету.