Рух "Справедливість" вимагає на 4-тому році війни нарешті почати вирішувати потреби українських захисників системно і централізовано

Автор: Сергій Бабенко

Рух «Справедливість» готує звернення до Міністерства оборони, щоб спробувати достукатися до генералів. Вимога: на 4-тому році війни нарешті почати вирішувати потреби українських захисників системно і централізовано!

Ініціатор звернення – керівник Полтавської обласної організації Руху В. Наливайченка #Справедливість Євген Мартосенко.

«Минула доба після поїздки на шахту «Бутівка». Знову багато важких думок. Хлопці живуть в жахливих умовах, але не скаржаться, жартують... Та суть від цього не міняється, немає місця де помитися або відіспатися — умови спартанські! Поруч постійно стріляє та глухо «гепають» снаряди. Проблем лишається безліч. Не всі можна озвучувати в мережі. Але деякі варто. Потрібні пересувні модулі, де людина спокійно зможе відпочити, випрати білизну і хоч якось відволіктися! Хлопці стоять місяцями без ротацій!» - написав він на своїй сторінці у Фейсбук (https://www.youtube.com/watch?v=niqMvOCAyhk&t=2s).

Після спілкування з українськими захисниками, було вирішено звертатися до Міністерства оборони, спробувати достукатися до генералів. Адже такі проблеми треба вирішувати системно і централізовано!

«Звісно, Рух «Справедливість» продовжує допомагати, якщо у Вас є бажання долучитись, - ми завжди раді бачити однодумців! І в питаннях збору домопоги на передову, і в питанні тиску на владу, яка четвертий рік не може гідно забезпечити наших Героїв!» - йдеться у повідомлені прес-служби Руху Наливайченка.