Патріот з Одеси, онук відомого українського художника шукає докази вини вбивці свого дідуся

Автор: Сергій Бабенко

Уже майже рік Леонардо Колдаєв із Одеси шукає докази вини водія, який збив його дідуся, відомого українського художника Федора Михайловича Кравчика та втік з місця ДТП. Від отриманих травм чоловік помер у лікарні, не приходячи до тями. Про це Колдаєв написав на своїй сторінці у фейсбуці.

"Друзі, дуже потрібна ваша допомога!
Мій дідусь - Кравчик Федір Михайлович - 04.11.2016 року приблизно в 19:00 був збитий на пішохідному переході на 4 станції Б. Фонтана автомобілем марки "Volvo". Від отриманих в ДТП множинних травм Кравчик Ф. М. помер у лікарні, не приходячи до свідомості. водія зовуть Сергій Танчик.

Служба Національної поліції всіляко ухиляється від зустрічі з родичами загиблого і надання будь-якої інформації про хід слідства. Винуватець ДТП намагається ухилятися від відповідальності.

Можливо, у водіїв, які проїзжали в момент аварії, є в наявності запис із відеореєстратора. Якщо комусь вдалось зафіксувати ДТП або її наслідки, хто був свідками самого ДТП - прохання повідомити родичів. Телефон - 098 599 30 70.

Дякую всім хто небайдужий до чужого горя!
Якщо хтось володіє будь-якою інформацією - пишіть!" - написав Леонардо Колдаєв на своїй сторінці у фейсбуці (https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=267801413712381&id=100014475725778).

Онук загиблого художника відомий одеситам як наймолодший активний учасник місцевого Майдану, патріот та людина, яка намагається популяризувати в рідному місті все українське, аби не дати шансу прийти в Одесу так званій "рускій весні".