Наливайченко лобіював український інтерес в Вашингтоні та виступить на конференції “PUTINCON” в Нью-Йорку, - М. Лубківський (фото, відео)

Автор: Сергій Бабенко

Про це повідомив радник із міжнародних питань Руху “Справедливість”, дипломат Маркіян Лубківський, який разом із Валентином Наливайченком наразі перебуває в США.

Human Rights Foundation, яку очолює Гаррі Каспаров, організувала цікавий захід – конференцію «PUTINCON», де зберуться відомі правозахисники, історики, політики та інші експерти для обговорення актуальних питань безпеки.

«Валентин Наливайченко виступить в рамках конференції і, звичайно ж, представлятиме сьогодні в Нью-Йорку позицію з ключових безпекових питань - як убезпечити, насамперед, Україну і український народ від російської агресії. Ми з Наливайченком будемо відстоювати українську позицію, ми повинні шукати однодумців і підтримку в США, без всякого сумніву, бо це - наш стратегічний партнер і без їхньої підтримки нам важко буде встояти проти російського агресора», - зауважив Маркіян Лубківський в ефірі телеканалу NewsOne (https://www.youtube.com/watch?v=v_2izQC5Qzg&feature=youtu.be).

Окрім цього, зауважив дипломат, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко два дні поспіль у Вашингтоні проводив ряд важливих зустрічей, де підіймав питання надання Україні летальної зброї, подальшої підтримки українського народу у протистоянні і російській агресії, і внутрішній корупції.

Більше про конференції “PUTINCON”, що стартує в Нью-Йорку, тут: https://www.putincon.com.