Корупція

Автор: Анонім

Добрий день!
Звертаюсь до Вас від громади сіл Мшанець, Дітківці та Хомівка,Зборівського р-н,Тернопільської обл. у нас наступна ситуація навкруги сільського голови Дядьо А.М.
Корупціонер " http://prukraine.com/10996-dyado-andrij-mixajlovich/ " але це не все.....
27 серпня 2015 року це й же сільський голова Дядьо А.М був затриманий працівниками міліції області та Міністерства Внутрішніх Справ спільно, на хабарі в 230 тис.грн...
"
НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА ВИМАГАВ МАЙЖЕ ДВА МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ЗА ВИДІЛЕННЯ ЗЕМЛІ
28.08.2015 | 10:03
facebook twitter vkontakte
Майже два мільйони гривень вимагав голова однієї із сільських рад Тернопільської області у підприємця за виділення земельної ділянки площею у 2 гектари. Ці гроші мали слугувати ґарантом у вирішенні усіх питань з документами.
На гарячому, під час передачі частини грошей, а це 230 тисяч гривень, працівники органів внутрішніх справ по боротьбі із економічною злочинністю УМВС України в області разом представниками Міністерства внутрішніх справ піймали посадовця.
Дана подія внесена в ЄРДР відповідно до статті 368 частина 3 ККУ- одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище. Санкція статті карається позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Триває слідство.
Вирішується питання про затримання посадовця відповідно до статті 208 КПК України.
СЗГ УМВС України в Тернопільській області

І так Печерський районий суд м. Києва його відпустив під домашній арешт, але відчуваючи беззаконня перед виборами сільський голова Дядьо А,М задіяв адмін ресурс ніби то роблячи дороги, а також власні кошти купляючи голоси переміг на виборах.
Наприкінці жовтня відбулося слухання справи в судді по цій справі, йому подовжили домашній арешт.
Коли людина перебуваючи під домашнім арештом, маючи вже липку руку, хіба може подати документи на кандидата сільськогого голови, і займати таку посаду. Розслідуйте цю справу щоб він не уник покарання бо знаючи наші суди все може бути і оприлюдніть матеріали по цій справі, бо в Україні точно немає жодного сільського голови щоб так обкрадав людей і так їх обманював.

Адміністрація сайта
0