Руслан Колєсніков

Руслан Колєсніков запропронував підтримати петицію

Підпишіть петицію про надання парамедику Ользі Сімоновій українського громадянства

Дівчина третій рік захищає незалежність нашої держави на фронті, а чиновники з МОЗу, МВС та Державної міграційної служби роблять все, аби Ольга Сімонова не стала громадянкою України. Вона працює парамедиком евакуаційної бригади ПДМШ ім. Миколи Пирогова в населених пунктах Бахмут та Луганське Донецької області, а також Попасна Луганської області. До цього була медиком-волонтером у підрозділі «Сєвєр», батальйону ПСМОП «Золоті ворота», а у вересні 2015 – березні 2016 – волонтером медичної служби полку «Дніпро-1».

Ми впевнені: саме таким, як ця дівчина, а не тим, хто приїхав з-за кордону сісти у владні крісла, президент повинен надавати громадянство у першу чергу. Зараз побратими Ольги з ПДМШ написали листа президенту з вимогою надати їй громадянство: «На відміну від нас, які отримали високі державні нагороди, Ольга Сімонова захищала не свій дім, не державу, у якій народилась і виросла, а нашу з Вами Україну – захищала від агресії своєї формальної батьківщини. На жаль, Україна не тільки ніяк не відзначила людину, яка вже третій рік захищає її незалежність на фронті, а й руками чиновників з МОЗу, МВС та Державної міграційної служби робить все, аби Ольга не стала громадянкою України", - йдеться в листі.

Зараз усе залежить від політичної волі президента. Тож  підтримати та допомогти Ользі отримати громадянство може кожен із вас!

Підтримуючи дану петицію , я надаю згоду на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Законів України «Про захист персональних даних» та «Про звернення громадян»).

Адміністрація сайта
2

Коментарі

  • Зображення користувача Александр Николаенко.

    Пiдписав! Разом люди можуть

    Пiдписав! Разом люди можуть все! Владу треба постiйно контролювати/ Це пiсля Помаранчевого Майдану люди розслабились i влада революцiйна пiшла на союз з ригоАналами, тобто, на союз з тими, проти кого стояв Майдан. Так що влада в Украiнi належить Народу, представники влади в Києвi завжди повиннi вiдчувати на своєму горлi турботливу руку Народа, який стояв i гинув на Майданi за краще життя для Украiни, а не для представникiв влади i не за те, щоб дiяли корупцiйнi схеми*

  • Зображення користувача Януш Вішневський.

    лічильник !!!!!

    а лічильник то не працює !!!!