Валентин Наливайченко

Вірю в незнищенність українського народу і майбутнє України попри страшну та криваву ціну, сплачену за нашу свободу і незалежність

Пам’ять про Голодомор назавжди у моєму серці, а розсекречення архівів КДБ і відновлення історичної правди про цей антиукраїнський, антилюдський злочин стало справою мого життя.

Організував та завершив розслідування Голодомору як злочину Геноциду проти Українського народу.

Під моїм керівництвом СБУ встановила та довела у Суді, що геноцид був скоєний радянською владою з метою придушення національно-визвольного руху в Україні.

Досудовим слідством встановлено, що керівництво більшовицького тоталітарного режиму – Сталін, Молотов, Каганович, Постишев, Косіор та інші вчинили геноцид частини української національної групи.

Головним правовим наслідком рішення суду є констатація факту вчинення злочину геноциду на території України, внаслідок чого загинули мільйони людей.

Сьогодні вже 77% громадян України вважають Голодомор 1932-33 років геноцидом українців (http://www.spravedlyvist.com.ua/news/9329).

Про ламання хребта нашому народу московським режимом має знати світ, і тоді він краще розумітиме справжню суть теперішньої агресії проти України, нашу трагедію і нашу боротьбу.

Саме так розуміє Україну і українців конгресмен Марсі Каптур, якій я мав честь подарувати книгу розсекречених матеріалів кримінальної справи #475 про наш найбільший національний біль.

- Скільки часу Ви витратили на це? – запитала мене конгресмен. 
- Три роки розслідувань і нарешті ми отримали рішення суду. Тепер не лишається питань, відбувалось це насправді чи ні.
- Подарунок від ХХІ століття ХХ століттю.
- Так, Ви праві.
- Ми маємо такий вислів у нашій країні, три слова: правда вийде назовні, врешті решт правду буде розкрито, але щоб це відбулося, мають з’явитися дуже віддані люди. (Відео: https://www.youtube.com/watch?v=_h0M32f45X8&feature=youtu.be).

Вічна пам'ять невинно убієнним.

Немає прощення катам українського народу.

Запалімо сьогодні свічку пам'яті в наших оселях і в наших серцях.