• Валентин Наливайченко

  ЦВК: Новий шмурдяк у старі міхи

  Владна коаліція під тиском громадськості, а, передусім, міжнародної спільноти, нарешті планує оновити склад ЦВК.  

  0
 • Валентин Наливайченко

  Моя позиція щодо так званого "закону про реінтеграцію Донбасу"

  Законопроект про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях, відомий як "закон про реінтеграцію Донбасу", повинен, як базовий безпековий і військово-правовий акт, мати чіткі і недвозначні формулювання, бути чесним, жорстким та безкомпромісним, зрозумілим українському суспільству.

  0
 • Валентин Наливайченко

  Порошенко ганебно використовує правоохоронців у своїх політичних цілях, як колись Янукович

  Говорю всім, навіщо все це почалося в Україні і хто стоїть за цим хаосом, за цим "шапіто"? Згадайте грудень 2010 року, затримання Юрія Луценка. Янукович кинув на затримання опозиційного політика автобуси з "Альфою" СБУ!

  0
 • Валентин Наливайченко

  Коли мова йде про звільнення заручників і полонених, чужого болю не існує

  Вважаю принциповим, щоб наріжним каменем у будь-яких переговорах щодо припинення російської агресії та відновлення територіальної цілісності України було звільнення з полону, з заручництва наших людей.

  0
 • Валентин Наливайченко

  Без відчутних успіхів у подоланні корупції Україна більше не одержить допомоги від ЄС та США

  Тривожні сигнали: червоний рівень Ситуація із впровадженням ключових антикорупційних реформ в Україні перестає бути тривожною і стала критичною. Якщо раніше наші міжнародні партнери рекомендували і закликали українську владу провести відповідні зміни, то зараз вже маємо справу із різкими заявами та навіть ультиматумами.

  0
 • Валентин Наливайченко

  Вірю в незнищенність українського народу і майбутнє України попри страшну та криваву ціну, сплачену за нашу свободу і незалежність

  Пам’ять про Голодомор назавжди у моєму серці, а розсекречення архівів КДБ і відновлення історичної правди про цей антиукраїнський, антилюдський злочин стало справою мого життя.

  0
 • Валентин Наливайченко

  Про особливості однієї антидержавної політики

  Моя позиція: і законодавство, і вся державна політика України повинні мати на меті ВІДНОВЛЕННЯ державного суверенітету та територіальної цілісності України.

  0
 • Валентин Наливайченко

  Про Менору і архіви КҐБ

  Відвідання центру "Менора" у Дніпрі повернуло мене спогадами у середину двохтисячних... Одержимі працею з відновлення історичної пам'яті українського народу, ми в СБУ розсекречували архіви КҐБ УРСР.

  0
 • Валентин Наливайченко

  Міністр оборони і начальник Генштабу мають піти у відставку після вибухів у Калинівці

  Після Артемівська, Новобогданівки, Лозової, Балаклії і Малоянісоля, Калинівка - нова точка у страшній системі координат української корупції, халатності, недбалості, небезпеки!

  0
 • Валентин Наливайченко

  Де матеріали справи Володимира Кулішова?

  У 2014 році слідство встановило, що генерал-полковник країни-агресора Володимир Кулішов безпосередньо керував незаконним переміщенням російської важкої техніки, озброєння, військовослужбовців та найманців до України з Росії. У мене, у зв’язку з цим, виникли питання: де матеріали справи? Чи передані вони до суду? Яке рішення прийняв суд?

  0