Назар Приходько

Корупціонер, маріонетка: Президент подав одіозні кандидатури до нового складу ЦВК

Серед поданих Порошенком кандидатів до нового складу ЦВК, мою увагу привернули двоє з квоти БПП. Зацікавили саме:

1. Михайло Вербенський, 1956 року народження.
Освіта: У 1986 р. закінчив Вище політичне училище МВС СРСР, а в 1992-му – Академію МВС СРСР. Кандидат юридичних наук.

В органах внутрішніх справ з 1976 року. Протягом 1995–1997 р.р. – заступник начальника управління правового забезпечення – начальник відділу підготовки проектів відомчих нормативних актів штабу МВС України. У 1997–1998 роках – заступник начальника Головного штабу МВС України – начальник управління правового забезпечення. З 1998 р. – перший заступник начальника Головного штабу МВС України. З червня 2001-го – заступник голови Державного департаменту України з питань виконання покарань. У 2005 році став керівником Головного штабу МВС.

У березні 2014 році призначений на посаду директора Департаменту моніторингу та організаційно-інспекторської роботи МВС України. Входив до Експерної ради з питань дотримання прав людини та реформування органів внутрішніх справ при Міністерстві внутрішніх справ України. Власник акцій "Київміськбуд". Фігурант корупційного скандалу під час будівництва ЖК "Кришталеві джерела" у Феофанії в Києві, коли мешканців примушували підписувати кабальні договори з ЖЕК. Незгодних позбавляли права власності на житло без компенсації коштів. ЖЕК контролював чоловік доньки Вербенського.

2. Сліпачук Тетяна Володимирівна

З 1994-го по 2004 рік була генеральним секретарем МКАС при ТПП України. З 2004 до 2011 р. — партнерка ЮФ “Василь Кисіль і партнери“, керівницею практики міжнародної торгівлі та міжнародного арбітражу. З 2011-го по нинішній час — партнерка ЮФ Sayenko Kharenko, керівниця практики міжнародної торгівлі та міжнародного арбітражу.

Була членом конкурсної комісії для обрання керівних посад у Державному бюро розслідувань за квотою Президента.

Себто ми маємо старого як світ кадрового мєнта-корупціонера, який окрім того, що не підпав під люстрацію, ще й московський виш закінчив, та людину Порошенка, яка знає кого треба призначати на необхідні посади.

Плюс, багато експертів ще до функціонування ДБР говорять про те, що це буде справжній правоохоронний монстр, адже кандидатів до нього обирають на закритих конкурсах і новостворений орган може перетворитися на копію ГПУ, СБУ та Нацполіції разом узятих.

Далі буде ще цікавіше, але вже зараз зрозуміло - "пакращєння" слід чекати тільки БПП, яким такі "цінні кадри" домалюють необхідні відсотки.