Назар Приходько

Де не працюють суди - починає працювати Народний Трибунал!

Що таке власна гідність? Це перш за все відчуття відповідальності за те, що ти робиш, за своїх рідних, близьких та Друзів.

Ми, молоді патріотичні люди, активні учасники Революції Гідності, беремо на себе відповідальність за країну та Державу, її подальший розвиток та перспективи. Деякі з нас після Майдану пішли на фронт, деякі стали волонтерами, деякі активістами... Ми як ніхто розуміємо, що Революція не завершена поки не змінено систему.

1.12.2017, в День Грейдера - ми заснували ГІ "Народний Трибунал", метою якої є збір даних про ВСІХ силовиків, суддів, прокурорів та чиновників, які не тільки не покарані за злочини проти нас на Майдані, а й продовжує працювати - деякі ще й з підвищенням по службі.

Просимо кожного долучатись до громадської ініціативи, висилайте дані та світлини непокараних злочинців на вказану на банері адресу, пишіть виявляйте бажання вступити до координаційної ради, беріть активну участь у встановленні Справедливості! Раді всім, від сотників Майдану до медиків, від Бійців Інститутської та Грушевського до волонтерів, які привозили все необхідне.

В понеділок (4.12.2017) буде запущено групу ГІ, незабаром створиться сайт, де викладатимуться як дані злочинців з УСІХ регіонів України, так і останні новини зсередини. Але головною метою є ПОКАРАННЯ винних. І от якщо до 20.02.2018 вони не будуть покарані, (а ми нагадаємо владі їхні обличчя та посади) - то буде справжній Народний Трибунал. Починаємо працювати. Долучайтесь!