• Дмитро Снєгирьов

  Вбивство Ципкалова, або секрет Полішинеля від МДБ ЛНР

  Нещодавно в окупованому Луганську заявили про те, що колишній самопроголошений «голова ради міністрів ЛНР» Геннадій Ципкалов, якого свого часу звинуватили у спробі здійснення «державного перевороту», не покінчив життя самогубством, як повідомлялося раніше, а був закатований до смерті.На офіційному сайті «МДБ ЛНР» було оприлюднене відео допиту «слідчих генпрокуратури ЛНР», на якому останні повідомляють про фальсифікацію ними справи про «державний переворот» у 2016 році.

  0
 • Дмитро Снєгирьов

  Кого з ватажків бойовиків ліквідують найближчим часом

  Раптова смерть колишнього глави терористичної ЛНР Болотова та вибух автомобіля з начальником управління «народної міліції ЛНР» Олегом Анащенком пов’язані з зачисткою «республіки» після невдалого перевороту.

  0
 • Дмитро Снєгирьов

  Кубанська народна республіка. 99 років проголошення незалежності

  Майже 100 років тому навіть найзапекліші прихильники "единой й неделимой России" голосували за федерацію незалежної Кубані з Україною.

  0
 • Дмитро Снєгирьов

  Махінація з вагонами: чому Україна ремонтує рухомий склад бойовиків ЛНР?

  13 липня 2016 року координатор групи «Інформаційний спротив», нардеп Дмитро Тимчук повідомив про те, що російські куратори запропонували керівництву самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» звернути особливу увагу на відновлення рухомого складу залізнодорожнього транспорту, наявного в їхньому розпорядженні. Зокрема, зазначено, що ВАТ «РЗД», який займається доставкою озброєння, палива і боєприпасів із Росії в окуповані райони Донбасу, буде скорочувати використання свого рухомого складу з метою «маскування» допомоги РФ терористам. Бойовикам запропонували використовувати для доставки вантажів із Росії свій рухомий склад.

  0
 • Дмитро Снєгирьов

  До Генпрокурора України

  4 березня 2016 року в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Олександр Завгородній звернувся до Ради національної безпеки й оборони із проханням підтримати збереження залізничного сполучення з підприємствами, розташованими на не підконтрольних Україні територіях Донецької й Луганської областей.

  0
 • Дмитро Снєгирьов

  Подробиці ліквідації «Гіві». Хто і для чого

  8 лютого був ліквідований ватажок терористів «ДНР», командир підрозділу бойовиків «Сомалі» М. Толстих, який був відомий під прізвиськом «Гіві». Терориста ліквідували в окупованій Макіївці, а не у Донецьку, як це повідомляли раніше.

  0
 • Дмитро Снєгирьов

  Чому підірвали начальника "управління народної міліції" самопроголошеної ЛНР Анащенка?

  Сьогодні о 07.50 у тимчасово окупованому Луганську в районі кварталу Мирний в результаті підриву автомобіля був ліквідований начальник управління так званої «народної міліції» самопроголошеної «ЛНР» полковник Анащенко. За повідомленнями з місця подій у підірваному автомобілі крім Анащенко знаходився ще один чоловік. Він також загинув.

  0
 • Дмитро Снєгирьов

  Адепти "русского мира" масово тікають у Росію

  Як показала практика, щойно українські війська розпочали наступ на російськомовні райони Луганської області, почався масовий виїзд в Росію адептів "русского мира". Всі ті, хто вважає Росію своєю батьківщиною, вже виїхали, а це - вже великий плюс. І якщо ми перейдемо від пасивної оборони до активних дій, то відбудеться природна міграція цього населення та заміна його україномовним.

  0
 • Дмитро Снєгирьов

  Контрабандні війни. Чому СБУ і охранка ЛНР узгоджують свої дії

  7 січня 2017 року перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан на своїй сторінці в Facebook повідомив про те, що у Луганській обл. працівниками ДФС було вилучено контрафактних сигарет на суму 6,2 млн. гривень

  0
 • Дмитро Снєгирьов

  Безкоштовне водопостачання до ЛДНР є прямим фінансуванням самопроголошених республік

  Україна заявила про відновлення водопостачання на територію тимчасово окупованих районів Луганської області. Таке рішення було прийнято після того, Попаснянський водоканал отримав на свої рахунки 10,5 мільйонів гривень з непідконтрольних районів.

  0