• Андрій Майданський

  Чи можу я стати депутатом?

  «Люди, які голосують за невдах, злодіїв, зрадників і шахраїв,, не є їх жертвами. Вони співучасники...»                                                                                                             (Джордж Орвелл) Атрибути демократії зайшли в наше життя відносно недавно, але вже міцно вкоренилися. Ми вже не уявляємо іншого способу формування влади, як на виборах. Вибори стали нормою нашого життя. Одним із наслідків цього процесу є формування депутатського корпусу того чи іншого рівня. Вимоги, які висуваються до депутатів, - різноманітні, але їх можна звести до основного набору, який виборці хотіли б бачити. Це - совість, мораль, професійність, порядність патріотизм, відповідальність.

  0
 • Андрій Майданський

  Програні вибори

  На щорічній прес-конференції 28 лютого в Києві президент Порошенко, з почуттям властивої йому гордості, заявив: «Я не програв ще у своєму житті жодної виборчої кампанії». Петро Олексійович не задумувався, чи є у цій фразі місце слову чесно, але якщо б вважав за необхідне, то вжив би не замислюючись.

  0
 • Андрій Майданський

  Відчуття перемоги після Майдану не дало довести до кінцевої мети Революцію Гідності

  Історія новітньої України має кілька славних сторінок. Найвизначнішою з них є Революція Гідності. Повсталий народ зламав хребет злочинній владі. Янукович із поплічниками втекли з країни. Пройшло 4-ри роки і ейфорія перемоги змінилася розчаруванням результатами. Влада знову опинилася в руках не тих. Чому?

  0
 • Андрій Майданський

  Чому лісівники блокують розширення заповідних територій на Прикарпатті?

  Збільшення природо-заповідного фонду в Україні  – це вимога Угоди про асоціацію з Євросоюзом. До 2021 року Україна взяла на себе зобов’язання збільшити території природно-заповідного фонду приблизно до 15%. Зараз площа заповідних територій в Україні займає приблизно 6,3%. Тоді як у більшості країн ЄС площа природоохоронних територій становить 15-30%.

  0