• kostyabedovoi

  Про події в Миколаєві: будь-яка ескалація будь-якого конфлікту — на совісті влади

  Активісти штурмують будівлю Миколаївської обласної ради, вимагають відставки губернатора Олексія Савченка, вважаючи, що саме він довів до самогубства героя АТО Владислава Волошина. Вони прориваються до сесійної зали. Основна маса — члени Національного корпусу АЗОВ…

  0
 • Ігор Головатий

  Закон? Ні, не чули... Або про ще кілька фактів корупції в медичній галузі

  Зараз наша країна потопає в корупції та тотальній безкарності. Це саме той фактор, завдяки якому ми не можемо підняти ні рівень життя населення, ні дати кожному громадянину жити з відчуттям справедливості та верховенства права. Мабуть, кожен зі мною погодеться, що в Україні закон існує тільки для пересічного громадянина. У той час, коли для посадовців його не існує.

  0
 • Ігор Кобеля

  Альтернативи економічному розвитку для України немає. Як і для створення Антикорупційного суду

  Незважаючи на військовий конфлікт на сході, в України, попри це, немає альтернативи економічному розвитку. Якщо ми хочемо встигнути у останній вагон своєї євроінтеграції, ми повинні всерйоз зайнятися економікою держави, жорстко викорчувати корупцію, створити необхідні преференції для бізнесу, як великого, так малого і середнього.

  0
 • Ігор Головатий

  Благодійна діяльність чи прибутковий бізнес без сплати податків?

  Мабуть, кожному полтавцю відомо про існування на теренах міста та області так званої благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини» (ЛК). Ні для кого не секрет, що в нашій країні за поняттям благодійність в більшості випадків ховається зовсім інше. Тому мене зацікавила діяльність дуже відомої полтавцям лікарняної каси. З самого початку хотілося б пояснити: благодійні організації є неприбутковими, а це означає, що вони не сплачують податків. Саме  на цьому факті мені хочеться загострити увагу під час розгляду діяльності ЛК.

  0
 • Руслан Колєсніков

  Цивілізований світ просить в Порошенка припинити тиск на активістів

  З 1 січня цього року набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб». Його «особливість» — розширення кола осіб, які зобов’язані подавати електронну декларацію. Серед них — громадські активісти, контрагенти установ та організацій, які отримують кошти з програм міжнародної технічної допомоги, спрямованих на запобігання та протидію корупції.

  0
 • Андрій Майданський

  Чи можу я стати депутатом?

  «Люди, які голосують за невдах, злодіїв, зрадників і шахраїв,, не є їх жертвами. Вони співучасники...»                                                                                                             (Джордж Орвелл) Атрибути демократії зайшли в наше життя відносно недавно, але вже міцно вкоренилися. Ми вже не уявляємо іншого способу формування влади, як на виборах. Вибори стали нормою нашого життя. Одним із наслідків цього процесу є формування депутатського корпусу того чи іншого рівня. Вимоги, які висуваються до депутатів, - різноманітні, але їх можна звести до основного набору, який виборці хотіли б бачити. Це - совість, мораль, професійність, порядність патріотизм, відповідальність.

  0
 • Руслан Колєсніков

  У Штатах сприймають Наливайченка як політика, який зможе гідно захищати та представляти інтереси України вже у недалекому майбутньому

  У столиці США знову говорять про важливість інтеграції України до НАТО, надання нашій країні летальної зброї для захисту від російської агресії, а також про недостатні заходи керівництва держави у подоланні такого ганебного явища, як корупція. Ці та інші питання піднімались під час зустрічей лідера Руху «Справедливість» Валентина Наливайченка із американськими сенаторами та конгресменами.

  0
 • Анатолій Сидорук

  Живих уже обібрали до нитки, то вирішили заробляти на покійниках

  Українці вже по горло наситилися обіцянками-побрехеньками Петра Порошенка жити по-новому – без війни на сході і влади без олігархів, з доларом по 8 гривень і соціально справедливими зарплатами і пенсіями. Потім натішилися нечуваною гуманністю «закону Савченко» з її достроково випущеними на волю тисячами рецидивістів, що стрімко помножило статистику насильств та кривавих злочинів. А тепер нас ощасливили ще й так званою «поправкою Лозового», через яку українці вже з 15 березня не зможуть поховати своїх небіжчиків. Адже, як твердять експерти, очікується неминучий колапс у судах та моргах.

  0
 • kostyabedovoi

  Коли права громадян розтоптані, а суди продажні – розраховувати можна тільки на себе!

  Я переконаний: коли при владі мародери, коли під виглядом поліції орудують банди найманців, свідомо відмовляючись від надії вціліти, воїн набуває силу на справедливу боротьбу.

  0
 • Назар Приходько

  Справа Рубана: де в ній Медведчук?

  І все ж таки, я хочу поговорити предметно. Що ми маємо у справі підготовки "Держперевороту" (чому я взяв це визначення в лапки ви зрозумієте пізніше).

  0