• Руслан Колєсніков

  У Штатах сприймають Наливайченка як політика, який зможе гідно захищати та представляти інтереси України вже у недалекому майбутньому

  У столиці США знову говорять про важливість інтеграції України до НАТО, надання нашій країні летальної зброї для захисту від російської агресії, а також про недостатні заходи керівництва держави у подоланні такого ганебного явища, як корупція. Ці та інші питання піднімались під час зустрічей лідера Руху «Справедливість» Валентина Наливайченка із американськими сенаторами та конгресменами.

  0
 • Анатолій Сидорук

  Живих уже обібрали до нитки, то вирішили заробляти на покійниках

  Українці вже по горло наситилися обіцянками-побрехеньками Петра Порошенка жити по-новому – без війни на сході і влади без олігархів, з доларом по 8 гривень і соціально справедливими зарплатами і пенсіями. Потім натішилися нечуваною гуманністю «закону Савченко» з її достроково випущеними на волю тисячами рецидивістів, що стрімко помножило статистику насильств та кривавих злочинів. А тепер нас ощасливили ще й так званою «поправкою Лозового», через яку українці вже з 15 березня не зможуть поховати своїх небіжчиків. Адже, як твердять експерти, очікується неминучий колапс у судах та моргах.

  0
 • kostyabedovoi

  Коли права громадян розтоптані, а суди продажні – розраховувати можна тільки на себе!

  Я переконаний: коли при владі мародери, коли під виглядом поліції орудують банди найманців, свідомо відмовляючись від надії вціліти, воїн набуває силу на справедливу боротьбу.

  0
 • Назар Приходько

  Справа Рубана: де в ній Медведчук?

  І все ж таки, я хочу поговорити предметно. Що ми маємо у справі підготовки "Держперевороту" (чому я взяв це визначення в лапки ви зрозумієте пізніше).

  0
 • Оксана Голубова

  Скажи "НІ!" "відкатам" - зроби перший крок до викорінення корупції

  Уявляєте, наша Україна не просто красива, вона ще й магічна. Так-так, вона може подорожувати в часі. І зараз Україна зробила стрибок у минуле роки на чотири, десь так у рік 2014. Не вірите? А є статистичні дані, які підтверджують цей факт. Американська торгова палата в Україні (ACC) провела опитування топ-менеджерів більше 180 вітчизняних і іноземних компаній. І от що з’ясувалося: в Україні погіршилися показники рівня впливу корупції на ведення бізнесу, що повертає країну до ситуації 2014 року. Однозначно, не найприємніша з новин.

  0
 • Володимир Чубірко

  Оновлені КПП — спільний із євромитниками огляд транспорту, відеоспостереження, рентгени… Як тоді управляти контрабандою?

  Задовго до запровадження безвізового режиму із країнами ЄС в прикордонних областях України виникало занепокоєння: чи зможуть діючі контрольно-пропускні пункти витримати навантаження із бажаючих потрапити в країни Європи? Власне, ці перестороги справдилися. У певні періоди очікування на кордоні може сягати 6 і більше годин. І це — аж ніяк не по-європейськи. Це справжнє знущання над нашими громадянами та приниження їхньої людської гідності.

  0
 • Анатолій Сидорук

  Владі треба вчити Шевченка, щоб, бува, потім лікті собі не кусати

  Напередодні 204-ї річниці від народження Тараса Шевченка журналіст однієї з місцевих рівненських газет поцікавився у мене, які рядки з поезії Великого Кобзаря вважаю актуальними для сьогодення? Здавалося б, дивне запитання, бо Шевченко завжди був і залишається (може, на добре, а може, й на жаль) злободенним.  Бо він – зболена душа українського народу.

  0
 • Андрій Майданський

  Програні вибори

  На щорічній прес-конференції 28 лютого в Києві президент Порошенко, з почуттям властивої йому гордості, заявив: «Я не програв ще у своєму житті жодної виборчої кампанії». Петро Олексійович не задумувався, чи є у цій фразі місце слову чесно, але якщо б вважав за необхідне, то вжив би не замислюючись.

  0
 • Геннадій Друзенко

  Побиті ветерани АТО на колінах нагадали про найчорніші епізоди Майдану

  Одним із основних принципів права є принцип пропорційності. Він передбачає, що уповноважені законом органи застосовують примус і насильство лише в тій мірі, яка є кінцевою для досягнення легітимної мети.

  0
 • Назар Приходько

  Списки політичних сил "в підтримку ветеранів АТО" та "в підтримку холуїв-поліцаїв"

  Друзі та Побратими! Знаю, що списки вкрай неоднорідні...

  0