Героїчна інструктор ЗСУ Маруся просить допомоги у боротьбі з недугою

«БОЙОВА ІСТОРІЯ ОДНІЄЇ ХВОРОБИ
Привіт друзі, посипалася ваша сильна Маруся...
Прошу репост і допомогу, через хворобу хребта, від болю більше не рятують ліки і віднімає руки», - такими словами розпочала свій пост на Фейсбуці волонтерка, екс-керівниця інструкторського підрозділу ЗСУ «Марусині ведмеді» Маруся Звіробій.

Кілька місяців тому жінці довелося піти зі служби через значне погіршення стану здоров'я. Вона бореться з хворобою хребта. На роботу влаштуватися не може, бо перетворилася майже на лежачу хвору.

Проблеми з хребтом Маруся Звіробій мала дуже давно, але попри біль, що періодично атакував жінку, вона ризикнула піти на контракт в армію.

«Робота була хоч нелегка, але корисна країні і в задоволення мені. Я знала, що в мене якийсь там сколіоз і після нетривалого лікування біль проходив. Перед цим два роки поспіль перевіряла себе добровольчою діяльністю, відбігала своє на полігоні, зформувала сильну інструкторську команду і навіть встигла вийти заміж та без проблем для здоров'я народити доньку, про яку мріяла більше десяти років. Та вона народилася під час війни і її майбутнє як українки я вбачала під загрозою, це змушувало не зупинятись. Тож ішла далі до упаду... інакше не скажеш.

Пішла служити, хоча чоловік відмовився чекати мене з армії і сам туди йти не захотів... все одно пішла, війна ж...», - розповідає Маруся Звіробій свою історію.

Наразі героїчна жінка залишилась віч-на-віч з хворобою і зовсім без заробітку, з маленькою донечкою на руках. Ніяких пільг вона не маю і УБД собі не робила принципово. Вже кілька місяців кожен виїзд із дому коштує потім кількох днів у ліжку. Через надмірність обезболюючих помітно сів зір.

«Прокинулась зараз від болю і відчуваю що руки німіють, зашибісь.

Вопчем здається я змушена попросити допомоги, оскільки просто не маю фінансової можливості лікуватись. Щодня читаю у фейсбуці компліменти про те, яка я сильна жінка )... тому писати це дуже непросто.

Треба зробити МРТ та вияснити що зі мною зараз, розпочати лікування і якось видозмінити життя, бо ж, на мій величезний жаль, не здатна продовжувати боротьбу в такому графіку, який мала всі ці роки.

І поки не придумала як жити от так от, з цим всім, що було, як сталось і як продовжувати... ПТРС якийсь а не настрій.

Буду вдячна за підтримку, лишаю картку, ваша Маруся.

5168 7423 5213 0607 - Olena Bilenka

Дякую», - написала бойова Маруся на своїй сторінці у Фейсбук.

Сьогодні жінка пройшла обстеження, результати невтішні.

«Кепські справи ((
Три язви шлунка і дві 12-типерстної, 4 протрузії хребта, сколіоз, остеохондроз, подагра, невроз, емоційне вигорання з елементами ПТРС, погіршення зору пов'язане з психосоматикою... Обстеження продовжується. Попереду УЗІ серця», - написала Маруся звіробій на своїй сторінці у Фейсбук.

Джерело: https://www.facebook.com/marusya.zvirobiy/posts/1910912042559921